Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Pracownik serwisu z orzeczeniem

Oferta pracy w firmie Probet Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-01-30


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Probet Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Janki, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Inne fizyczne
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Godziny pracy: ~ praca od poniedziałku do piątku: 08:00 - 16:00 - ZAKRES OBOWIĄZKÓW : ~ Przyjmowanie dostaw telefonów. ~ Rozpakowywanie otrzymanych przesyłek. ~ Sortowanie wyrobów po naprawie. ~ Pakowanie wyrobów do wysyłki.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
- WYMAGANIA : ~ Orzeczenie o niepełnosprawności. ~ Minimum dobra znajomość obsługi komputera. ~ Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. ~ Chęci do pracy. ~ Dyspozycyjność. ~ Gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz.
Dodatkowe informacje
- OFERUJEMY : ~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku. ~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. ~ Pełny etat / praca od poniedziałku do piątku. ~ Wynagrodzenie w okresie próbnym: 1800 zł netto ( do wypłaty) / 2000 zł netto (do wypłaty) po okresie próbnym. ~ Zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy. ~ Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej. - KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI: Rafał Tel. 799015427 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proszę o przesłanie swojego CV na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl wraz z informacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.).