Serwis bez barier

Agent Call Center z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferta pracy w firmie BPO NETWORK SP.Z.O.O.

Data dodania: 2018-01-30

Nazwa firmy
BPO NETWORK SP.Z.O.O.

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Obsługa klienta
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Czym zajmuje się agent call center? - Komunikacją z gośćmi za pomocą telefonu i aplikacji w smartfonach, - Odpowiadaniem na telefoniczne oraz emailowe zapytania od klientów, - Obsługiwaniem rezerwacji bezpośrednich, - Dokonywaniem pre-autoryzacji kart podpiętych pod rezerwacje, - Ustaleniem godzin przyjazdów oraz wyjazdów gości. Z czasem chcielibyśmy, żeby agent call center zajmował się również: - Weryfikacją zadowolenia gości z pobytu, - Zdalną koordynacją pracy reszty zespołu, - Zajmował się innymi usługami oferowanymi przez firmę.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Dodatkowe atuty: - Łatwość nabywania umiejętności w zakresie technologii IT i mobilnych, - Umiejętność efektywnej organizacji czasu i pracy (własnej i zespołu), - Umiejętność pracy w zespole, - Umiejętność zarządzania pracą współpracowników, - Dyspozycyjność - 24/7, także w Święta, - Będzie nam również miło jeśli znasz inne języki obce, np. rosyjski, ukraiński, niemiecki, hebrajski, francuski, włoski.
Jeśli: - Posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, - Znasz język angielski na poziomie co najmniej B2, - Obsługujesz komputer w stopniu co najmniej podstawowym, - Masz bardzo dobrą znajomość aplikacji webowych, - Posiadasz podstawową znajomość pakietu MS Office, - Obsługujesz smartfony oraz aplikacje mobilne na poziomie średniozaawansowanym, - Będzie super jeśli dodatkowo posiadasz doświadczenie w pracy na infolinii lub z wykorzystaniem aplikacji mobilnych oraz webowych, - Jesteś osobą komunikatywną oraz posiadasz umiejętność rozwiązywania konfliktów. Dodatkowe atuty: - Łatwość nabywania umiejętności w zakresie technologii IT i mobilnych, - Umiejętność efektywnej organizacji czasu i pracy (własnej i zespołu), - Umiejętność pracy w zespole, - Umiejętność zarządzania pracą współpracowników, - Dyspozycyjność - 24/7, także w Święta, - Będzie nam również miło jeśli znasz inne języki obce, np. rosyjski, ukraiński, niemiecki, hebrajski, francuski, włoski. Może to właśnie na Ciebie czekamy! Nasza strona: www.bponetwork.pl FB: BPO Network Sp zoo Infolinia w sprawie ofert pracy: Paweł Płaczkiewicz +48517770018 rekrutacja@bponetwork.pl Nie zapomnij o dopisaniu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)". Jeśli dokument się nam spodoba, skontaktujemy się z Tobą.