Serwis bez barier

MAGAZYNIER (z wózkami / bez) Kobieta/ Mężczyzna

Oferta pracy w firmie czasnaaktywnosc.kompass-consulting.pl

Data dodania: 2018-01-29

Nazwa firmy
czasnaaktywnosc.kompass-consulting.pl

Lokalizacja
całe woj. śląskie, śląskie
Obszar zatrudnienia
Magazyn
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zostań uczestnikiem projektu aktywizacyjnego! "Nie czas na FAJRANT! Czas na AKTYWNOŚĆ zawodową bezrobotnych i nieaktywnych mieszkańców województwa śląskiego" to projekt dofinansowany ze środków EFS, co dla Państwa oznacza całkowicie BEZPŁATNY udział w całym przedsięwzięciu
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, inna

Wymagania
Projekt oferuje wsparcie dla bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo mieszkańców województwa śląskiego, którzy ukończyli 30. rok życia oraz znajdują się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy, tj.: -osób z niepełnosprawnościami, -kobiet, -osób długotrwale bezrobotnych, -osób o niskich kwalifikacjach (maksymalnie średnie wykształcenie), -również osób 50+. W ramach projektu: Udzielimy Ci: -nieodpłatnego poradnictwa zawodowego, -bezpłatne, kompleksowe i indywidualne -pośrednictwo pracy, -zapewnimy bezpłatne szkolenia i kursy podnoszące -kwalifikacje i umiejętności zawodowe, -zdobędziesz praktyczne umiejętności na rynku pracy, odbywając 3 miesięczne, płatne staże zawodowe. Otrzymasz: -stypendium szkoleniowe do 1000 zł brutto, -wynagrodzenie za staż 1850 zł brutto (również badania wstępne, ubezpieczenie i zwrot kosztów dojazdu), -zaświadczenie/certyfikat potwierdzający zdobyte przez Ciebie kwalifikacje / kompetencje.
AKTUALNIE POSZUKUJEMY: chętnych do podjęcia pracy w zakresie: -Magazynier -Obsługa wózków jezdniowych -Obsługa klienta -Projektant stron WWW Uczestnikom oferujemy zarówno dofinansowane szkolenie podnoszące ich kwalifikacje jak i ofertę stażową. Już dzisiaj skontaktuj się z nami! Biuro Projektu Katowice, Mickiewicza 15, II p, pokój 211, tel. 503 791 662, e-mail: nieczasnafajrant_sl@kompass-consulting.pl http://czasnaaktywnosc.kompass-consulting.pl