Serwis bez barier

Osoba do opieki

Oferta pracy w firmie SOD-Janiszewski

Data dodania: 2018-01-27

Nazwa firmy
SOD-Janiszewski

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Pomoc społeczna
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Przykładowe obowiązki (w zależności od doświadczenia): Pielęgnacja osób niepełnosprawnych i starszych, dbanie o ich toaletę, Robienie zakupów, utrzymywanie czystości wokół chorego, zmiana pościeli - prace gospodarcze, Podawanie leków i posiłków, itp.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagania: Chęć do pracy, Umiejętności komunikatywne, Łatwość nawiązywania kontaktu z drugim człowiekiem, Empatia, Przyjazne usposobienie, Mile widziane: Doświadczenie w opiece, Osoby z wykształceniem w następujących kierunkach: opiekun osoby starszej, ratownik medycyny, pielęgniarka, asystent osoby niepełnosprawnej, itp.
Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia, umiejętności i wykształcenia, Pracę od 01.02.2018 r. Pracę dopasowaną do możliwości, doświadczenia i umiejętności pracownika. Jeśli chcesz spróbować swoich sił przy pomocy drugiemu człowiekowi, aplikuj pod tasman@sod-janiszewski.pl lub dzwoń pod 722 123 113 lub 663 663 889.