Serwis bez barier

SPECJALISTA DS. KADROWYCH - HOME OFFICE

Oferta pracy w firmie BPO NETWORK SP.Z.O.O.

Data dodania: 2018-01-26

Nazwa firmy
BPO NETWORK SP.Z.O.O.

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
HR/kadry
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- prowadzenie akt osobowych pracowników, - przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne), - nadzorowanie wykonania wymaganych dla danego stanowiska pracy badań wstępnych, okresowych i kontrolnych, szkoleń BHP.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- znajomość przepisów i zagadnień z zakresu prawa pracy, - znajomość Ms Office, - wykształcenie średnie, - dobra organizacja pracy, - doświadczenie w obszarze kadrowym - mile widziane, - komputer ze stałym dostępem do Internetu.
OFERTA PRACY DLA BEZROBOTNYCH OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ W WIEKU 50 + Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) z wzmianką dotyczącą stopnia niepełnosprawności na adres rekrutacja1@bponetwork.pl z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).