Staże dla osób niepełnosprawnych - zgłoś się, a dostaniesz tablet!

Oferta pracy w firmie Kariera Service

Data dodania: 2018-01-25

Nazwa firmy
Kariera Service

Lokalizacja
Zielona Góra, lubuskie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Masz mniej niż 29 lat? Dopiero wchodzisz na rynek pracy? Szukasz doświadczenia zawodowego? Posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Zależy Ci na lepszym starcie zawodowym? Weź udział w projekcie stażowym współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego! Co zapewniamy? 3 miesięczne płatne staże z gwarancją zatrudnienia. W jakich obszarach rynku pracy można odbywać staże? Administracja/Praca biurowa Obsługa klienta Kadry/Płace/Rekrutacja Logistyka Księgowość/Finanse BHP/Ochrona środowiska IT Inżynieria Reklama/PR/Marketing Transport/Spedycja Prace fizyczne Gastronomia To tylko przykładowe obszary, w których realizujemy nasz projekt.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Kogo szukamy? Osób z wykształceniem MAKSYMALNIE średnim, bezrobotnych lub pozostających bez zatrudnienia, które nie biorą udziału w innym tego typu projekcie. W projekcie mogą uczestniczyć również studenci i uczniowie studiów zaocznych.
Każda osoba, która przystąpi do projektu i rozpocznie staż, otrzyma od nas tablet. Brzmi interesująco? Zgłoś się już dziś! Wyślij do nas swoje CV i czekaj na kontakt.  Daj sobie szansę na lepszy start kariery zawodowej! Kariera Service - firma doradztwa personalnego.