Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Płatny staż z gwarancją zatrudnienia

Oferta pracy w firmie Kariera Service

Data dodania: 2018-01-24

Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Kariera Service
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Zielona Góra, lubuskie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Masz mniej niż 29 lat? Dopiero wchodzisz na rynek pracy? Szukasz doświadczenia zawodowego? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Zależy Ci na lepszym starcie zawodowym? Weź udział w projekcie stażowym współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego! Co zapewniamy? 3 miesięczne płatne staże z gwarancją zatrudnienia. W jakich obszarach rynku pracy można odbywać staże? Administracja/Praca biurowa Obsługa klienta Kadry/Płace/Rekrutacja Logistyka Księgowość/Finanse BHP/Ochrona środowiska IT Inżynieria Reklama/PR/Marketing Transport/Spedycja Prace fizyczne Gastronomia To tylko przykładowe obszary, w których realizujemy nasz projekt.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
Kogo szukamy? - Osób z wykształceniem MAKSYMALNIE średnim. - Studentów i uczniów studiów zaocznych, osób bezrobotnych lub pozostających bez zatrudnienia, które nie biorą udziału w innym tego typu projekcie. - Projekt obejmuje wsparciem również osoby niepełnosprawne.
Dodatkowe informacje
Brzmi interesująco? Zgłoś się już dziś! Wyślij do nas swoje CV i czekaj na kontakt. Daj sobie szansę na lepszy start kariery zawodowej! Kariera Service - firma doradztwa personalnego.