Serwis bez barier

Pracownik Ochrony do Koronowa

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-01-24

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Koronowo, kujawsko-pomorskie
Obszar zatrudnienia
Ochrona
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zatrudnimy chętnych do ochrony w Koronowie, koło Bydgoszczy. Oferujemy umowę o pracę na cały etat, pełne umundurowanie i przeszkolenie na powyższe stanowisko. Wymagania względem kandydatów: Niekaralność, dyspozycyjność, posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków; *Mile widziane posiadanie prawo jazdy oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV wraz z informacją o st. niepełnosprawności oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji lub do kontaktu pod numer: 724 001 777 lub 885 137 000 .
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagania względem kandydatów: Niekaralność, dyspozycyjność, posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków;
Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV wraz z informacją o st. niepełnosprawności oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji lub do kontaktu pod numer: 724 001 777 lub 885 137 000 .