Serwis bez barier

Konsultant w dziale obsługi klienta

Oferta pracy w firmie OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp.K.

Data dodania: 2018-01-23

Nazwa firmy
OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp.K.

Lokalizacja
Dowolne - praca zdalna, małopolskie
Obszar zatrudnienia
Obsługa klienta
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Obowiązki: telefoniczna obsługa po-sprzedażowa, polegająca na wykonywaniu połączeń wychodzących związanych z badaniem satysfakcji klientów; wyszukiwanie informacji związanych z przebiegiem dostaw; wypełnianie ankiet w programie.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Oczekujemy: dostępu do Internetu w miejscu zamieszkania oraz umiejętności korzystania z zasobów internetowych - stałe łącze internetowe min. 10 Mb/sek. przy pobieraniu danych (warunek konieczny); dobrej dykcji, komunikatywności, swobodnego wypowiadania się (warunek konieczny); sprawnego pisania na klawiaturze (warunek konieczny); posługiwania się poprawną polszczyzną, brak wady wymowy (warunek konieczny); analitycznego myślenia, umiejętności kojarzenia faktów; dobrej obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel); gotowości do wykonywania zadań o dużej powtarzalności; chęci do nauki, samodzielności i odwagi w zadawaniu pytań, jeśli się czegoś nie rozumie; umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientem; mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz chęć uczestnictwa w szkoleniach.
Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat (7 godzinny dzień pracy od poniedziałku do piątku z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych z tytułu niepełnosprawności); pracę zdalną w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; szkolenie wprowadzające. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formie elektronicznej na adres: praca@werbeo.com.pl