Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Konsultant telefoniczny w dziale HR (1 osoba)

Oferta pracy w firmie OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp.K.

Data dodania: 2018-01-23


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp.K.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Dowolne - praca zdalna, małopolskie
Obszar zatrudnienia
HR/kadry
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Obowiązki: zamieszczanie ogłoszeń o pracę na dedykowanych stronach internetowych; wykonywanie połączeń wychodzących do kandydatów ubiegających się o pracę; po przeprowadzonej rozmowie uzupełnianie informacji w systemie; przeprowadzanie badania "Tajemniczy klient"; przeprowadzanie badania z zakresu wprowadzania pracownika w miejsce pracy.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
Oczekujemy: stałego łącza internetowego min. 10 Mb/sek. przy pobieraniu danych (warunek konieczny); sprawnego pisania na klawiaturze (warunek konieczny); dobrej dykcji, komunikatywności, swobodnego wypowiadania się (warunek konieczny); dobrej obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel); gotowości do wykonywania zadań o dużej powtarzalności; chęci do nauki, samodzielności i odwagi w zadawaniu pytań, jeśli się czegoś nie rozumie.
Dodatkowe informacje
Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat (7 godzinny dzień pracy z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych z tytułu niepełnosprawności); pracę zdalną w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; szkolenie wprowadzające. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formie elektronicznej na adres: praca@werbeo.com.pl