Serwis bez barier

Pracownik magazynu

Oferta pracy w firmie PROBET SP. Z.O.O

Data dodania: 2018-01-23

Nazwa firmy
PROBET SP. Z.O.O

Lokalizacja
Wojkowice, dolnośląskie
Obszar zatrudnienia
Magazyn
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Stanowisko jest przydzielane na podstawie krótkiego testu (liczenie, dopasowywanie brakujących elementów obrazka), oraz rozmowy z Dyrektorem centrum logistycznego. W zależności od wyniku stanowisko można otrzymać przy: - repack (przepakowywanie towarów) - kompletacja zamówień - obsługa wózka widłowego (również wysokiego składowania) - inne zadania magazynowe, w tym prace porządkowe
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz. - Dyspozycyjność - Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie powierzonych obowiązków - Umiejętność pracy w grupie - Uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem
W okres próbnym ( czas trwania ; 2 miesiące) umowa zlecenie następnie umowa o pracę KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI : kom: 571 305 640 mail: k.nowinska@probet.info.pl