Serwis bez barier

Pracownik usług specjalistycznych - Bydgoszcz OD ZARAZ

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-01-23

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Do sprzątania zatrudnimy - OD ZARAZ! Zatrudnimy Panów do sprzątania - usługi specjalistyczne: mycie maszynowe, mycie przeszkleń - praca również na wysokości, doczyszczanie maszynowe, pranie wykładzin, mycie okien, nie zawsze w godzinach 8-15, zdarzają się prace popołudniowe, weekendowe, wyjazdowe. Wynagrodzenie od 16 zł brutto za godzinę. Umowa o pracę. *Mile widziane prawo jazdy, ale nie niezbędne. ** Mile widziane także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności; Wymagania: -Niekaralność; - Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na portalu lub o kontakt pod nr: 724 001 777 .
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagania: -Niekaralność; - Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na portalu lub o kontakt pod nr: 724 001 777 .