Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

TELEMARKETER/SPRZEDAWCA - HOME OFFICE

Oferta pracy w firmie BPO NETWORK SP.Z.O.O.

Data dodania: 2018-01-23


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
BPO NETWORK SP.Z.O.O.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
praca zdalna, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- obsługa, badanie potrzeb klientów biznesowych i indywidualnych, i/lub sprzedażą usług i produktów firmy, - stały i regularny kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami i/lub prowadzenie efektywnej i skutecznej sprzedaż produktu - usługi firmy, aktualizowanie baz klientów.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
- wykształcenie min. średnie, - dobra dykcja i miły głos, - precyzyjnie przekazywanie informacji, - umiejętność koncentracji uwagi, - odporność na stres, - dobra organizacja pracy, - samodzielność i jednocześnie umiejętność pracy w zespole , - znajomość pakietu MS Office, - dobra znajomość programów Word i Excel, - obsługa komputera, komputer ze stałym dostępem do Internetu.
Dodatkowe informacje
Oferujemy: szkolenie w trakcie zatrudnienia Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) z wzmianką dotyczącą stopnia niepełnosprawności na adres rekrutacja1@bponetwork.pl z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).