Serwis bez barier

TELEANKIETER - HOME OFFICE

Oferta pracy w firmie BPO NETWORK SP.Z.O.O.

Data dodania: 2018-01-23

Nazwa firmy
BPO NETWORK SP.Z.O.O.

Lokalizacja
praca zdalna, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i komputerowe notowanie odpowiedzi, - kontakt telefoniczny z respondentami, - prowadzenie rozmów w ramach przygotowanej ankiety badawczej.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- wykształcenie min. średnie, - dobra dykcja i miły głos, - Umiejętności szybkiego i płynnego czytania, - umiejętność koncentracji uwagi, - łatwość nawiązywania kontaktów, - dobra organizacja pracy, samodzielność i jednocześnie umiejętność pracy w zespole , - znajomość pakietu MS Office, - dobra znajomość programów Word i Excel, - obsługa komputera, - komputer ze stałym dostępem do Internetu, - aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
OFERTA PRACY DLA BEZROBOTNYCH OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ W WIEKU 50 + Oferujemy: szkolenie w trakcie zatrudnienia Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) z wzmianką dotyczącą stopnia niepełnosprawności na adres rekrutacja1@bponetwork.pl z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).