Serwis bez barier

Utrzymanie czystości - Toruń, OD ZARAZ

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-01-23

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Grupa Kapitałowa Inter Group poszukuje Pań do sprzątania, posiadających aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Miejsce pracy: Toruń. Jest to praca zmianowa, na cały etat, godziny pracy do ustalenia. Oferujemy: -umowę o pracę na pełny etat, -pracę w systemie zmianowym, -przeszkolenie, -niezbędny sprzęt, -miłą atmosferę, -atrakcyjne warunki zatrudnienia; Wymagamy: -dokładności, -rzetelności, -niekaralności, -sumienności; Więcej informacji, kontakt pod numerem: 724 - 620 - 518. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod wskazanym numerem, mailowy (z nazwą stanowiska w tytule i załączonym CV) lub poprzez portal z załączonym CV (ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji).
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagamy: -dokładności, -rzetelności, -niekaralności, -sumienności;