Serwis bez barier

Pracownik działu rekrutacji

Oferta pracy w firmie SOD-Janiszewski

Data dodania: 2018-01-23

Nazwa firmy
SOD-Janiszewski

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
HR/kadry
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Będziesz odpowiedzialny głównie za: prowadzenie projektów rekrutacyjnych, tj. -kontakt z kandydatami, -przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, -poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania pracowników, -przygotowywanie ogłoszeń i publikowanie ich.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Czego oczekujemy? -bardzo dobrej obsługi pakietu MS Office, -kreatywności w rozwiązywaniu problemów, -analitycznego myślenia, -determinacji w osiąganiu celów, -chęci zdobywania nowej wiedzy, -dobrej organizacji pracy Mile widziane: -1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, -orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, system premiowy uzależniony od wyników, możliwość pracy w trybie zdalnym, warunki pracy dostosowane do ograniczeń związanych z niepełnosprawnością, możliwość rozwoju. Marzysz o karierze w rekrutacji? Chcesz znaleźć się po drugiej stronie podczas rozmów kwalifikacyjnych? Aplikuj na tasman@sod-janiszewski.pl albo zadzwoń pod 722 123 113 lub 661 661 275