Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

OFERTA PRACY DLA BEZROBOTNYCH OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ W WIEKU 50 +

Oferta pracy w firmie BPO NETWORK SP.Z.O.O.

Data dodania: 2018-01-23


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
BPO NETWORK SP.Z.O.O.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
praca zdalna, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- tworzenie contentu do wykorzystania w różnych mediach, - redagowanie artykułów, - publikacji prasowych i innych materiałów PR, - redagowanie cyklicznych newsletter'ów oraz treści kampanii mailingowych
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
- wykształcenie minimum średnie, - lekkie pióro, - dbanie o piękno języka mówionego i pisanego, - stosowania zasad ortografii i interpunkcji w praktyce, - znajomość pakietu MS Office, - dobra znajomość programów Word i Excel, - komputer ze stałym dostępem do Internetu, - dobra organizacja pracy, - samodzielność i jednocześnie umiejętność pracy w zespole, - zaangażowanie.
Dodatkowe informacje
OFERTA PRACY DLA BEZROBOTNYCH OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ W WIEKU 50 + Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) z wzmianką dotyczącą stopnia niepełnosprawności na adres rekrutacja1@bponetwork.pl z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).