Montażysta wideo i animacji z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca

Oferta pracy w firmie BPO NETWORK SP.Z.O.O.

Data dodania: 2018-01-22

Nazwa firmy
BPO NETWORK SP.Z.O.O.

Lokalizacja
Cała Polska/ Praca zdalna, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Grafika/fotografia
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- Montaż oraz edycja animacji wideo, - Montaż animacji 2D, - Montaż filmów reklamowych.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, - Znajomość pakietu Adobe, - Znajomość Adobe Premier Pro, - Znajomość Adobe After Effects, - Doświadczenie na podobnym stanowisku- minimum rok, - Komputer z minimum 8 GB RAM pamięci oraz procesor 3 GHz, - Kreatywność, - Zaangażowanie, - Chęć do pracy, - Dyspozycyjność, - Chęć rozwoju swoich umiejętności, - Stałe łącze w miejscu zamieszkania.
OFERUJEMY: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Pracę zdalną, - Możliwość rozwoju, - Stałą pomoc techniczną, - Czas pracy między 7.00 a 21.00 (7h), Nasza strona: www.bponetwork.pl FB: BPO Network Sp zoo Infolinia w sprawie ofert pracy: Paweł Płaczkiewicz +48517770018 ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c3f9ce598c774dd0b44f671e7bae2459 Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.