Grafik (prezentacje) z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna

Oferta pracy w firmie BPO NETWORK SP.Z.O.O.

Data dodania: 2018-01-22

Nazwa firmy
BPO NETWORK SP.Z.O.O.

Lokalizacja
Cała Polska/ Praca zdalna, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Grafika/fotografia
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- Przygotowanie grafik na kanałach Social Media na podstawie podanych wytycznych, - Tworzenie prezentacji w programie Microsoft Power Point.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- Minimum rok doświadczenia na analogicznym stanowisku, - Portfolio z własnymi pracami, - Bardzo dobra znajomość Microsoft Power Point, - Dobra znajomość Photoshop, - Dobra znajomość Adobe Ilustrator, - Wyczucie, estetyka, - Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie, - Gotowość do nauki i chęć rozwoju oraz zdobywania nowych doświadczeń, - Stałe łącze w miejscu zamieszkania, - Komputer minimum 4 GB pamięci RAM, Procesor 2 GHz.
OFERUJEMY: - Umowę o pracę na 1 miesiąc próbny, - Po okresie próbnym umowę na 6 miesięcy, - Pracę zdalną z gronem pozytywnych ludzi, - Pracę w domu 7h dziennie, w godzinach między 7.00 a 21.00, - Pracę dla osoby niepełnosprawnej. Nasza strona: www.bponetwork.pl FB: BPO Network Sp zoo Infolinia w sprawie ofert pracy: Paweł Płaczkiewicz +48517770018 ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ead4304fed5f4609a7098e1ca8a48549 Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.