Tłumacz języka migowego z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdal

Oferta pracy w firmie BPO NETWORK SP.Z.O.O.

Data dodania: 2018-01-22

Nazwa firmy
BPO NETWORK SP.Z.O.O.

Lokalizacja
praca zdalna, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Obsługa klienta
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- Tłumaczenie osób nie słyszących z języka migowego zdalnie w domu dla klientów oraz tłumaczenie na język migowy od klientów do osób nie słyszących za pomocą konwersacji wideo, - Godziny pracy w trybie zmiennym (zawsze między 8-20).
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- Bardzo dobra znajomość PJM, - Dobra znajomość obsługi komputera, - Znajomość MS Office, - Obsługa wideo komunikatorów ( np. skype), - Kamera w laptopie lub komputerze stacjonarnym w celu wideo konwersacji - Komunikatywność, dobra dykcja, - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, - Stałe łącze w miejscu zamieszkania.
OFERUJEMY: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Terminowe wypłaty wynagrodzeń, - Rozwój i doskonalenie umiejętności zawodowych, - Stała pomoc techniczną oraz kadrową. Nasza strona: www.bponetwork.pl FB: BPO Network Sp zoo Infolinia w sprawie ofert pracy: Paweł Płaczkiewicz +48517770018 ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=fc4a102a773a4832aed78dc781ed24eb Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.