Serwis bez barier

Pracownik Ochrony Fizycznej

Oferta pracy w firmie Solid Security Sp. z o.o

Data dodania: 2018-01-19

Nazwa firmy
Solid Security Sp. z o.o

Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie
Obszar zatrudnienia
Ochrona
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- kompleksowa ochrona obiektów, - dbanie o wysoką jakość świadczonych usług, - nadzór i realizacja prawidłowych wymogów kontrahenta, - dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- niekaralności, - dyspozycyjności, - odpowiedzialności i spostrzegawczości, - wysokiej kultury osobistej, - orzeczenia o niepełnosprawności.
Naszym kandydatom oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę w systemie zmianowym, - umowę z pełną składką ZUS, - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, - pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.