Serwis bez barier

Asystent/ka projektu (ZNS/10/17)

Oferta pracy w firmie Weegree

Data dodania: 2018-01-19

Nazwa firmy
Weegree

Lokalizacja
dolnośląskie, opolskie, śląskie, opolskie
Obszar zatrudnienia
HR/kadry
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Wsparcie pracy działu rekrutacyjnego. Telefoniczna oraz mailowa obsługa kandydatów. Budowanie bazy kandydatów. Obsługa zatrudnionych pracowników. Realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi procesami.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Znajomość obsługi komputera. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Znajomość pakietu MS Office. Umiejętność korzystania z przeglądarek internetowych. Mile widziana znajomość języka obcego. Zaangażowanie oraz chęć do pracy.
Umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie. Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia. Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe. Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy. Dofinansowanie do nauki języków obcych. Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz - domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!! Kontakt telefoniczny: 77 552 43 48 lub +48 883 311 351