Serwis bez barier

Ankieter

Oferta pracy w firmie OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp.K.

Data dodania: 2018-01-18

Nazwa firmy
OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp.K.

Lokalizacja
Dowolne - praca zdalna, małopolskie
Obszar zatrudnienia
Obsługa klienta
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zakres obowiązków: - obsługa po-sprzedażowa, polegająca na wykonywaniu połączeń wychodzących związanych z badaniem satysfakcji klientów - wyszukiwanie informacji związanych z przebiegiem dostaw, - wypełnianie ankiety w programie - dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Od Kandydata/ki oczekujemy: - komunikatywności i otwartości na ludzi - znajomości obsługi komputera i programów biurowych np. MS Office Word, Excel - dostępu do Internetu w miejscu zamieszkania oraz umiejętności korzystania z zasobów interentowych - posługiwania się poprawną polszczyzną, brak wady wymowy - umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientem - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz chęć uczestnictwa w szkoleniach telefonicznych i online