Serwis bez barier

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Oferta pracy w firmie Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Data dodania: 2018-01-17

Nazwa firmy
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie
Obszar zatrudnienia
HR/kadry
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć, to będziesz odpowiadać za: - współpracę z klientem w zakresie analizy jego potrzeb, planowania oraz realizacji projektu rekrutacyjnego - kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych w obrębie pracy tymczasowej - obsługę systemu kadrowo-płacowego w wyznaczonym obszarze
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wyślij do nas swoje CV, jeśli: - Twoją mocną stroną jest efektywna komunikacja i łatwość w budowaniu relacji - potrafisz dobrze zorganizować sobie czas, wyznaczać priorytety i realizować wiele zadań w zbliżonych terminach - zależy Ci na rozwoju i zdobywaniu doświadczenia w branży HR
Co możemy Ci zaoferować? - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji - po okresie próbnym włączenie do atrakcyjnego systemu premiowego - kartę Benefit MultiSport lub prywatne ubezpieczenie zdrowotne - profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu - pracę w przyjaznym i funkcjonalnym biurze w centrum Wrocławia