Sprzątanie dla Pani i Pana, Niepołomice, ul. Skarbowa, strefa przemysł

Oferta pracy w firmie MEGA-SERVICE

Data dodania: 2018-01-17

Nazwa firmy
MEGA-SERVICE

Lokalizacja
Niepołomice, małopolskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
utrzymanie czystości na obiekcie, aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, sumienność w wykonywanych obowiązkach, chęci do podjęcia pracy, nie jest wymagane doświadczenie ale mile widziane, praca zmianowa
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
OFERUJEMY: umowę o pracę, wynagrodzenie 2100 zł brutto, stałą pracę, miłą atmosferę w pracy, zwrot kosztów dojazdu do pracy, zwrot kosztów za leki, dofinansowania do zakupu sprzętu rehabilitacyjnego