Serwis bez barier

Pracownik utrzymania czystości - Wrocław

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-01-16

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zatrudnimy osobę do sprzątania pomieszczeń we Wrocławiu, na pełen etat lub pół etatu. Praca od 8:00 rano - przy pełnym etacie, a od 16:00 przy pracy na pół etatu; *MILE WIDZIANE osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności. Utrzymanie czystości obiektu, zgodnie z zaleceniami. Oferowane są: -praca na pełen etat lub pół etatu, -przeszkolenie (nie wymagamy doświadczenia), -sprzęt niezbędny do pracy i miła atmosfera; Oczekuje się: Sumienności, dokładności, niekaralności i dobrej organizacji w pracy; Tel.: 785 006 761; Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania tu CV wraz z informacją o ewentualnym stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Oczekuje się: Sumienności, dokładności, niekaralności i dobrej organizacji w pracy;
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania tu CV wraz z informacją o ewentualnym stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych osobowych.