Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Sprzątanie pomieszczeń w Grudziądzu

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-01-16


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Grupa Kapitałowa Inter Group Sp. z o.o. zatrudni osoby chętne na stanowisko Pracownika serwisu sprzątającego, z orzeczeniem, na teren Grudziądza. Oferujemy umowę o pracę na pełen etat lub pół etatu, przeszkolenie, dogodne warunki zatrudnienia i miłą atmosferę w pracy oraz niezbędny sprzęt. Wymagamy: Dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków, niekaralności oraz dobrej organizacji czasu i miejsca pracy; Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania informacji: Tel: 724 620 518 ( w godz.8-15). lub do przesłania CV, wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/2 - pół etatu, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
Wymagamy: Dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków, niekaralności oraz dobrej organizacji czasu i miejsca pracy;
Dodatkowe informacje
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania informacji: Tel: 724 620 518 ( w godz.8-15). lub do przesłania CV, wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia procesu rekrutacji.