osoba wspierająca Zespół Zarządzania Należnościami mFaktoring

Oferta pracy w firmie mBank

Data dodania: 2018-01-12

Nazwa firmy
mBank

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Finanse/bankowość
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Głównym zadaniem poszukiwanej osoby będzie telefoniczne i mailowe potwierdzanie istnienia faktur u odbiorców dostaw, towarów i usług.
Wymiar i forma zatrudnienia
3/4 - trzy czwarte etatu, umowa zlecenia

Wymagania
Od poszukiwanej osoby oczekujemy dyspozycyjności do pracy w naszym biurze, zlokalizowanym przy ul. Królewskiej 14 przez 6-8 godziny dziennie, dobrej obsługi MS Office oraz znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w mowie i w piśmie.
Proponujemy współpracę w oparciu o umowy zlecenie w mFaktoringu S.A. - w jednej ze spółek Grupy mBanku oraz możliwość elastycznego dopasowania godzin wykonywania zlecenia.