Serwis bez barier

GOSPOSIA

Oferta pracy w firmie Polski hr a-trybut

Data dodania: 2018-01-12

Nazwa firmy
Polski hr a-trybut

Lokalizacja
Kraków, małopolskie
Obszar zatrudnienia
Opieka/gosposia
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- opieka nad 2 lokalami mieszkaniowymi w centrum Krakowa, - robienie zakupów spożywczych, chemicznych, -sprzątanie, pranie gotowanie prostych posiłków
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
czynne prawo jazdy kat b oraz umiejętność jazdy samochodem -przyjazne usposobienie
Polski HR-A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A. Polski HR-A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. Polski HR - A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko-świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016.