Serwis bez barier

Pracownik Biurowy do Działu Dokumetacji

Oferta pracy w firmie SOLID SECURITY Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-01-12

Nazwa firmy
SOLID SECURITY Sp. z o.o.

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- Prowadzenie ksiąg realizacji - Aktualizacja dokumentów w tradycyjnej formie z danymi w systemie - Archiwizacja dokumentów - Sporządzanie raportów i rejestrów - Prace administracyjno - biurowe zlecone przez przełożonego
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- Wykształcenie min. średnie - Mile widziana znajomość MS Office - Odpowiedzialność, dokładność, punktualność, zaangażowanie - Czytelne pismo ( duża ilość dokumentacji wypełniana ręcznie)
Mile widziane osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności.