Serwis bez barier

Kierownik HR

Oferta pracy w firmie KRK Partnerzy Sp. z o.o. Sp.K.

Data dodania: 2018-01-11

Nazwa firmy
KRK Partnerzy Sp. z o.o. Sp.K.

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
HR/kadry
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Jeśli jesteś osobą, która: - pracowała w obszarze HR na podobnym stanowisku i współpracowała z managerami działów, - ma ugruntowaną wiedzę i doświadczenie zawodowe w obszarach: rekrutacji, oceny pracowników, polityki wynagrodzeń, szkoleń i rozwoju pracowników oraz praktyczną znajomość prawa pracy - ma łatwość w budowaniu i utrzymywaniu relacji z różnorodną grupą interesariuszy - umiejętnie zarządza wieloma zadaniami jednocześnie i umie je priorytetowość - jest elastyczna w działaniu przy jednoczesnym zachowaniu standardów HR - posiada dojrzałość biznesową i cechuje się etyką pracy
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Zadnia które będą należeć do Twoich obowiązków - Koordynowanie procesów personalnych, - Wspieranie Managerów w obszarze prawa pracy oraz współpracy z działem kadr, - Wspieranie Managerów w zakresie realizacji polityki zarządzania zasobami ludzkimi, - Koordynowanie i wdrażanie procesów HR w obszarach, takich jak: szkolenia, rozwój, employer branding, - Budowanie partnerskiej współpracy z Managerami, - Wspieranie i doradztwo z zakresu HR, - Zapewnienie realizacji strategii rozwoju zasobów ludzkich, - Monitorowanie, analiza wskaźników HR, rekomendowanie działań rozwojowych i naprawczych, - Identyfikowanie potrzeb rozwojowych dla pracowników, - Wspieranie procesu zarządzania, - Wspieranie przy realizacji innych zadań i projektów w obszarze HR, - Przygotowanie i koordynacja rocznego budżetu, - Tworzenie rekomendacji rozwojowych, - Przygotowanie raportów, analiz, prezentacji. - wspieraniu managerów w rozwiązywaniu problemów i trudnych sytuacji, przekazywaniu informacji zwrotnej, przeprowadzaniu zmian - rozwijaniu i wspieraniu kadry menedżerskiej we wszelkich wyzwaniach zarządczych
Cv proszę kierować na adres: monika.holymczuk@krkpartnerzy.pl