Serwis bez barier

SEO Copywriter (praca zdalna)

Oferta pracy w firmie Artefakt

Data dodania: 2018-01-11

Nazwa firmy
Artefakt

Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie
Obszar zatrudnienia
Marketing/ promocja
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- opracowywanie artykułów poradnikowych o różnorodnej tematyce, - tworzenie opisów produktów, - redagowanie tekstów na blogi internetowe, - optymalizowanie tekstów pod wyszukiwarki internetowe, - wsparcie sekcji content marketingu w projektach związanych z marketingiem treści.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Oczekujemy: - znajomość zasad interpunkcji, ortografii, poprawnej polszczyzny, - duża sprawność w pisaniu - tzw. lekkie pióro, - terminowość, samodzielność, kreatywność, - bardzo dobre umiejętności organizacji własnej pracy, - mile widziane doświadczenie w pisaniu tekstów SEO na strony internetowe, - mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
Oferujemy: - umowę o pracę, - pracę zdalną, - szkolenia przygotowujące do pełnienia obowiązków SEO copywritera, - szkolenia z zakresu SEO copywritingu i content marketingu, - możliwość skorzystania z benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna Enel-Med, ubezpieczenie na życie.