Serwis bez barier

sprzątanie Poznań

Oferta pracy w firmie Impuls Security

Data dodania: 2018-01-11

Nazwa firmy
Impuls Security

Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności do prac porządkowych w Poznaniu. Praca polega na utrzymywaniu czystości w pomieszczeniach biurowych i sanitarnych. Praca od poniedziałku do piątku - popołudniami.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Praca na pełen etat. Wymagamy uczciwości, doświadczenia na podobnym stanowisku oraz zaangażowania i chęci do pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt po numerem telefonu: 517-574-235 lub 531-533-200