Serwis bez barier

Serwis sprzątający, z orzeczeniem-Gdańsk Osowa

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-01-11

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Gdańsk Osowa, pomorskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zatrudnimy osoby chętne do sprzątania pomieszczeń salonu meblowego w Gdańsku (Osowa), z orzeczeniem o niepełnosprawności. Oferujemy: -umowę o pracę na niepełen etat, -przeszkolenie, -atrakcyjne warunki zatrudnienia i niezbędny do pracy sprzęt; Nie wymagamy doświadczenia, lecz sumienności i dokładności w trakcie pracy; Telefon: 785 006 721. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji lub o kontakt pod numerem tel.: 785 006 721.
Wymiar i forma zatrudnienia
3/4 - trzy czwarte etatu, umowa o pracę

Wymagania
Nie wymagamy doświadczenia, lecz sumienności i dokładności w trakcie pracy;
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji lub o kontakt pod numerem tel.: 785 006 721.