Serwis bez barier

pracownik działu handlowego

Oferta pracy w firmie Impuls Security

Data dodania: 2018-01-10

Nazwa firmy
Impuls Security

Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie
Obszar zatrudnienia
Marketing/ promocja
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- wyszukiwanie informacji o potencjalnych klientach - kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami - umawianie spotkań handlowych - udział w przygotowywaniu prezentacji handlowych
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - znajomość obsługi komputera (pakiet OFFICE) - dobra organizacja pracy - łatwość w nawiązywaniu kontaktu - prawo jazdy kat. B
Oferujemy: - pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, wolne weekendy - rodzinną atmosferę, pozbawioną korporacyjnego "ładu" - niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon). Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z informacją dotyczącą orzeczenia o niepełnosprawności na adres: hr@isp24.pl