Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Pracownik działu przyjęć towaru z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferta pracy w firmie Probet Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-01-08


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Probet Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Olkusz, małopolskie
Obszar zatrudnienia
Magazyn
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- ZAKRES OBOWIĄZKÓW : ~ Prace magazynowe przy odbiorze i wysyłce towaru (przewaga paczek o wadze od 5 kg do 15 kg). Godziny pracy: poniedziałek - piątek: 08:00 - 16:00
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
- WYMAGANIA : ~ Orzeczenie o niepełnosprawności. ~ Podstawowa znajomość obsługi komputera. ~ Dyspozycyjność. ~ Gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz. ~ Chęci do pracy.
Dodatkowe informacje
- OFERUJEMY : ~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku. ~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. ~ Pełny etat. ~ Wynagrodzenie 1700 zł netto na okresie próbnym / 1900 zł netto po okresie próbnym (do wypłaty). ~ Zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy. ~ Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej. - KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI: Rafał Tel. 799015427 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proszę o przesłanie swojego CV na adres e-mail; r.niedzielski@probet.info.pl wraz z informacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.).