Serwis bez barier

Programista PHP

Oferta pracy w firmie KRK Partnerzy Sp. z o.o. Sp.K.

Data dodania: 2018-01-08

Nazwa firmy
KRK Partnerzy Sp. z o.o. Sp.K.

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Informatyka
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Szukamy programisty PHP do tworzenia sklepów i modułów PRESTASHOP Gdzie: Praca zdalna Za ile: 4500-7500 netto przy b2b (lub ekwiwalent na UoP) Od kiedy: A od kiedy możesz? Specjalizujemy się w tworzeniu i obsługiwaniu sklepów internetowych. Czujemy się bardziej przewodnikiem klienta niż sprzedawcą. Przede wszystkim liczy się dla nas budowanie relacji i poznanie biznesu klienta, a nie jednorazowy strzał. Na rynku obecni jesteśmy już od 2015. Mamy 8-osobowy zespół sprawdzonych fachowców wzajemnie się wspierających. A także wysokie standardy pracy. Dbamy o higienę i kulturę pracy, cenimy dobry balans pomiędzy pracą i życiem prywatnym. Twoje obowiązki: Tworzenie/rozbudowa sklepów internetowych opartych o PrestaShop Budowanie dodatkowych modułów do PrestaShop Integracja sklepów klientów z zewnętrznymi aplikacjami Nasze wymagania: Dobra znajomość platformy PrestaShop Dobra znajomość Symfony 2 Solidne doświadczenia w pracy z PHP Solidne doświadczenie w pracy z MySQL Dobra znajomość MySQL (projektowanie, optymalizacja) Dobra znajomość HTML / CSS / JavaScript (jQuery) Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji Samodzielność w zakresie przydzielonych zadań
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Oferujemy: Wynagrodzenie atrakcyjne Pracę zdalną (cała Polska) (będziesz potrzebować przestrzeni w domu do pracy i kapci jeśli lubisz :), głównie od poniedziałku do piątku 7-18, chyba że wolisz inaczej, bardzo duża dowolność Brak potrzeby dojazdów i straty czasu Dużą samodzielność i niezależność Dwa wyjazdy integracyjne w roku, by poznać bliżej zespół. Przyjazne środowisko pracy (razem tworzymy Firmę, jesteśmy otwarci na pomysły) Dołączenie do kameralnego, zżytego ze sobą, 8-osobowego zespołu Ciągłą naukę, wsparcie i rozwój w zakresie: programowania, e-commerce, produktywności Dużą niezależność i samodzielność w doborze sposobu realizowanych zadań Niezbędne narzędzia do pracy pełnej wyzwań
Kontakt Monika Hołymczuk KRK Partnerzy Sp. z o.o. +48 733 700 358