Serwis bez barier

Pracownik gospodarczy, z orzeczeniem - Opole

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-01-08

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Opole, opolskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Poszukujemy Pracowników Gospodarczych / Maszynowych sprzątaczy hali z orzeczeniem o niepełnosprawności w Opolu. Zatrudnimy emerytów, rencistów z powyższym dokumentem, na pół etatu, w Opolu. Godziny pracy do ustalenia, od poniedziałku-piątku. Oferujemy: -atrakcyjne warunki zatrudnienia, - godziny pracy do ustalenia - możliwość pracy w godzinach rannych oraz popołudniowych. Wymagania: -orzeczenie o niepełnosprawności; -sumienność; -rzetelność; Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt tel. 785-006-761 lub o przesłanie CV wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych na adres mailowy:rekrutacja@intergroup.pl.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Wymagania: -orzeczenie o niepełnosprawności; -sumienność; -rzetelność;
Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt tel. 785-006-761 lub o przesłanie CV wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych na adres mailowy:rekrutacja@intergroup.pl.