Serwis bez barier

Programista

Oferta pracy w firmie MARKINF Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-01-04

Nazwa firmy
MARKINF Sp. z o.o.

Lokalizacja
Warszawa - ZDALNIE, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Informatyka
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Realizacja zadań związanych z programowaniem aplikacji, stron www Osoba na tym stanowisku będzie otrzymywać zadania do realizacji w wyznaczonym terminie. W dalszym ciągu będzie tez odpowiedzialna za pełne projekty realizacji np. strony www. Praca zdalna.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Znajomość: PHP - fremworki np. symfony HTML5 CSS3 Javascript Mile widziane inne technologie. Dobra znajomość CMS Joomla, Wordpress.
Jeżeli masz już doświadczenie w programowaniu to świetnie. Jeżeli zaczynasz i masz już pierwsze kroki za sobą oraz możesz pochwalić się swoja realizacja to również dobrze. Szukamy osoby samodzielnej i sumiennej. Oferujemy możliwość rozwoju swoich kompetencji poprzez kursy i szkolenia oraz wiedzę doświadczonych kolegów z zespołu.