Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Kierownik / Dyrektor regionu z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferta pracy w firmie Probet Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-01-04


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Probet Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Kraków, małopolskie
Obszar zatrudnienia
Inne umysłowe
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- ZAKRES OBOWIĄZKÓW : ~ Nadzór nad obiektami i pracownikami ( 200 osób) na terenie woj. małopolskiego, woj. lubelskiego, woj. podkarpackiego.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
- WYMAGANIA : ~ Orzeczenie o niepełnosprawności. ~ Wykształcenie wyższe ( minimum. licencjat). ~ Czynne prawo jazdy kat. B ~ Doświadczenie na podobnym stanowisku (ochrona, obsługa nieruchomości). ~ Dyspozycyjność. ~ Gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz.
Dodatkowe informacje
- OFERUJEMY : ~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku . ~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. ~ Pełny etat / zadaniowy czas pracy. ~ Wynagrodzenie 3000 zł netto (do wypłaty) + premia kwartalna. ~ Zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy. ~ Niezbędne narzędzia pracy. ~ Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej. - KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI: Rafał Tel. 799015427 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proszę o przesłanie swojego CV wraz z informacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.).