Specjalista ds.reklamy i marketingu - szkolenia + płatny staż

Oferta pracy w firmie Fundacja Sustinae

Data dodania: 2018-01-03

Nazwa firmy
Fundacja Sustinae

Lokalizacja
Kraków, małopolskie
Obszar zatrudnienia
Marketing/ promocja
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
FUNDACJA SUSTINAE realizuje projekt aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Udział w projekcie jest w 100% bezpłatny! DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH POZOSTAJĄCYCH BEZ ZATRUDNIENIA OFERUJEMY: - płatny, trzymiesięczny staż na otwartym rynku pracy (wynagrodzenie w wysokości 997,40 zł/miesiąc) lub bezpośrednio oferty pracy - udział w bezpłatnym szkoleniu zawodowym wraz z uzyskaniem m.in. międzynarodowego certyfikatu z Google AdWords, certyfikatu ECDL, szkolenia graficzne -stypendium szkoleniowe za udział w szkoleniu zawodowym (w wysokości 997,40 zł) - zwrot kosztów dojazdu w trakcie szkoleń zawodowych i stażu - udział w warsztatach z kompetencji miękkich: komunikacja, motywacja, przedsiębiorczość, radzenie sobie ze stresem - pośrednictwo pracy -doradztwo zawodowe, zaplanowanie i wdrożenie Indywidualnego Planu Działania Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na: www.fundacjasustinae.org
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
JEŚLI: - posiadasz status osoby niepełnosprawnej - jesteś w wieku od 18-29 lata - jesteś bierny zawodowo (nie pracujesz, nie jesteś zarejestrowany w UP) - nie uczysz się w trybie stacjonarnym - masz gotowość do podjęcia zatrudnienia - mieszkasz na terenie gm. Kraków lub powiatu krakowskiego Zgłoś się do nas i weź udział w projekcie! Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania: Aneta Duch / 883 - 340-209 /aneta.duch[at]fundacjasustinae.org