Pracownik biurowy- szkolenia z certyfikacją + płatny staż w biurze

Oferta pracy w firmie Fundacja Sustinae

Data dodania: 2018-01-03

Nazwa firmy
Fundacja Sustinae

Lokalizacja
Kraków, małopolskie
Obszar zatrudnienia
Sekretariat
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
FUNDACJA SUSTINAE zaprasza do udziału w projekcie aktywizacji zawodowej, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Udział w projekcie jest w 100% bezpłatny! DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH POZOSTAJĄCYCH BEZ ZATRUDNIENIA OFERUJEMY: - płatny, trzymiesięczny staż wysokości 997,40 zł/miesiąc lub bezpośrednio oferty pracy - udział w bezpłatnym szkoleniu zawodowym wraz z uzyskaniem certyfikatu (np. ECDL, AdWords, marketingowe, graficzne i in.) - stypendium szkoleniowe za udział w szkoleniu zawodowym w wysokości 997,40 zł - zwrot kosztów dojazdu w trakcie szkoleń zawodowych i stażu - udział w warsztatach z kompetencji miękkich: komunikacja, motywacja, przedsiębiorczość, radzenie sobie ze stresem - pośrednictwo pracy -doradztwo zawodowe, zaplanowanie i wdrożenie Indywidualnego Planu Działania
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- posiadanie statusu osoby niepełnosprawnej - wiek od 18 do 29 lata - osoba bierna zawodowo (nie pracujesz, nie jesteś zarejestrowany w UP) - osoba nieucząca się w trybie stacjonarnym - gotowość do podjęcia zatrudnienia - zamieszkanie na terenie gminy Kraków lub powiatu krakowskiego
Zgłoś się do nas i weź udział w projekcie! Aneta Duch 883 340 209 aneta.duch@fundacjasustinae.org