Serwis bez barier

Asystent/-ka Działu Finansów

Oferta pracy w firmie OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp.K.

Data dodania: 2017-12-21

Nazwa firmy
OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp.K.

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Finanse/bankowość
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zakres obowiązków: - przygotowywanie raportów na potrzeby sprzedaży - analiza sprzedaży i innych wybranych wskaźników finansowych - wsparcie zespołu analiz w przygotowaniu analiz finansowych
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Oczekujemy: wykształcenia wyższego, kierunek finanse lub pokrewne; praktycznej znajomości pakietu MS Office - zwłaszcza Excel; doświadczenia na podobnym stanowisku (np. analityk sprzedaży, analityk finansowy); umiejętności tworzenia analiz, zestawień i raportów; mile widziana znajomość j. angielskiego
Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat z pakietem medycznym, sportowym, ubezpieczeniowym; pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w godzinach 8:00-15:00; możliwość rozwoju. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formie elektronicznej na adres: praca@werbeo.com.pl W tytule wiadomości prosimy napisać nazwę stanowiska pracy. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)"