Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Pracownik produkcji z orzeczeniem

Oferta pracy w firmie Probet Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-12-21


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Probet Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Gliwice, śląskie
Obszar zatrudnienia
Produkcja
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- ZAKRES OBOWIĄZKÓW : ~ Obsługa maszyny w ruchu- wycinanie miękkich elementów (tapicerski samochodu). ~ Podklejanie za pomocą automatycznego pistoletu. ~ Praca z wkrętarką elektryczną stacjonarną. ~ Montaż plastikowych elementów do półek samochodowych. Godziny pracy: poniedziałek - piątek: 06:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00 - 06:00
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
- WYMAGANIA : ~ Orzeczenie o niepełnosprawności. ~ Doświadczenie w pracy na produkcji. ~ Zdolności manualne. ~ Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy stojącej oraz pracy w godzinach nocnych. ~ Możliwość dojazdu do pracy na strefę ekonomiczną - Leonarda da Vinci. ~ Gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz.
Dodatkowe informacje
- OFERUJEMY : ~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na runku . ~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. ~ Pracę na trzy zmiany, weekendy wolne, ~ Wynagrodzenie: 1650 zł netto / 1700 zł netto ( do wypłaty) + premia za wydajność w wysokości 200 zł netto - 400 zł netto. ~ Terminowość wypłat wynagrodzeń. ~ Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej. - KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI: Rafał : 799 015 427 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proszę o przesłanie swojego CV na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl wraz z informacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.).