Serwis bez barier

Asystent/ka Dyrektora Zarządu

Oferta pracy w firmie Integracja

Data dodania: 2017-12-20

Nazwa firmy
Integracja

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Dal Naszego partnera poszukujemy: Asystent/ka Dyrektora Zarządu Zadania: -Prowadzenie sekretariatu, przyjmowanie gości firmy, organizacja eventów, spotkań. -Przygotowywanie oraz sporządzanie pism, raportów. -Redagowanie pism. -Zarządzanie korespondencją wewnętrzną Firmy- -Planowanie kalendarza spotkań Członków Zarządu. -Prowadzenie terminarza spotkań i zadań przełożonego. -Przygotowywanie dokumentów i materiałów dla przełożonego .-Serwowanie poczęstunku dla gości firmy, organizacja cateringu.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
-Wykształcenie wyższe. -Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. -Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem). -Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, Excel i Word. -Dobra organizacja pracy własnej. -Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz komunikacyjne. -Wysoka kultura osobista, zaangażowanie , sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków. -Możliwość natychmiastowego podjęcia pracy.
Oferujemy: -stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -praca w renomowanej Firmie -przyjazną atmosferę pracy -możliwość rozwoju zawodowego