Serwis bez barier

Pracownik Sekretariatu

Oferta pracy w firmie Integracja

Data dodania: 2017-12-20

Nazwa firmy
Integracja

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Dla Naszego Partnera poszukujemy: Pracownika sekretariatu. Zadania: - Prowadzenie księgi spotkań gości. - Odpowiadanie na przychodzące e- maile. -Odbieranie telefonów. -Segregowanie i rejestracja dokumentacji przychodzącej . -Wystawianie imiennych faktur. -Umawianie spotkań z interesantami. -Drukowanie, kopiowanie, faksowanie i kompletowanie dokumentów. -Zaopatrywanie biura w artykuły spożywcze (kawa, herbata, woda mineralna).
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- Wykształcenie min. średnie -Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. -Dobra znajomość pakietu MS Office, Excel i Word. -Komunikatywność, skrupulatność, dobra organizacja pracy. -Umiejętność pracy zespołowej.
Oferujemy -stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -przyjazną atmosferę pracy -możliwość rozwoju zawodowego