Serwis bez barier

Sprzątanie salon meblowy Rzeszów

Oferta pracy w firmie MEGA-SERVICE

Data dodania: 2017-12-19

Nazwa firmy
MEGA-SERVICE

Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Poszukuję pani z aktualnym orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności do sprzątania salonu meblowego przy al. Powstańców Warszawy 32 w Rzeszowie. Praca od zaraz, godziny pracy 6-14, 14-21, WYMAGANIA: utrzymanie czystości na obiekcie, aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, chęci do podjęcia pracy, sumienność w wykonywanych obowiązkach
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
OFERUJEMY: - umowę o pracę - wynagrodzenie 2100 zł brutto - stałą pracę - miłą atmosferę w pracy - zwrot kosztów dojazdu do pracy