Serwis bez barier

sprzątająca

Oferta pracy w firmie Sanpro Consulting BPO

Data dodania: 2017-12-19

Nazwa firmy
Sanpro Consulting BPO

Lokalizacja
Dołhobyczów, lubelskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp.k. (nr cert.13953) - dla swojego Klienta z branży sprzątającej poszukuje osobę na stanowisko : SPRZĄTAJĄCA - Dołhobyczów Oczekujemy: - dyspozycyjności - mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności Oferujemy: - umowę o pracę - zapewniamy terminową wypłatę wynagrodzenia - dodatkowy urlop, refundacja leków, ryczałt paliwowy Kontakt pn-pt 8-15 727003042 515015878
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Dyspozycyjność