Serwis bez barier

Pracownik grupy mobilnej

Oferta pracy w firmie Sanpro Consulting BPO

Data dodania: 2017-12-19

Nazwa firmy
Sanpro Consulting BPO

Lokalizacja
Lublin, lubelskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Sanpro Consulting BPO Sp. z o. o., Sp. k. (nr cert. 13953) dla swojego klienta ogólnopolskiej firmy z branży porządkowo-czystościowej poszukuje osób na stanowisko: Pracownika mobilnej grupy Miejsce pracy: obiekty handlowe na terenie woj. lubelskiego oraz podkarpackiego Do zadań należały będą wszelkie czynności związane z utrzymaniem czystości na terenie sieci dyskontów spożywczych: - ręczne i maszynowe sprzątanie sal sprzedaży oraz magazynu - sprzątanie strefy odcieku, mycie lad chłodniczych oraz komór mroźnych - sprzątanie pomieszczeń socjalnych - mycie maszyny czyszczącej Chętnie spotkamy się z osobami, która: - jest dyspozycyjna - praca w delegacji (5 dni w tygodniu) - nie ma przeciwwskazań do pracy w nocy ( praca tylko w godz. 21.00-5.00) - jest energiczna, aktywna i zorganizowana - mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn czyszczących - mile widziane prawo jazdy kat. B Oferujemy: - zakwaterowanie oraz transport do miejsca pracy - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - atrakcyjne wysokie wynagrodzenie Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV waz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Kontakt telefoniczny - 727 003 042 lub 510015878 od poniedziałku do piątku w godz. 8-15
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Dyspozycyjność