Serwis bez barier

Pokojówka - hotel w Szczecinie- OD ZARAZ!

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-12-19

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zatrudnimy osoby na stanowiska utrzymania czystości w hotelach Focus - Pokojówki, które posiadają orzeczenia o stopniu niepełnosprawności: Szczecin, ul. Małopolska. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz umowę o pracę. Wymagania: -Dokładność, -Sumienność, -Dobra organizacja czasu i miejsca pracy, -Posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności; -Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; Zainteresowane osoby prosimy o kontakt poprzez portal wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności (przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych co celów rekrutacji) lub pod nr telefonu: 609 017 769.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
-Dokładność, -Sumienność, -Dobra organizacja czasu i miejsca pracy, -Posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności; -Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt poprzez portal wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności (przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych co celów rekrutacji) lub pod nr telefonu: 609 017 769.